GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 14897282

nr 1489 7282

Skål

Kina. Diameter: 23, höjd: 10 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 12 september 2022
kl 20:43:39